Tvarkome visas pavojingas ir nepavojingas atliekas. Parašykite mums užklausimą arba tiesiog paskambinkite. Mes surasime priimtiniausią Jums sprendimą.
Atliekų tvarkymo paslaugų kaina kinta nuo atliekų pobūdžio, kiekio ir kitų aspektų. Už vieną dalį atliekų tvarkymo paslaugų tenka mokėti atliekų turėtojams, už kitą dalį atliekų turėtojams moka atliekų tvarkytojas. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą!
Taip, atliekas galime pasikrauti patys, sutaupant brangų klientų laiką. Krauname atliekas į statybinius konteinerius, didmaišius, maišus, išnešame atliekas iš privačių namų, butų. Taip pat galime pasikrauti suverstas krūvoje atliekas, naudojantis sunkevžimiais su manipuliatoriais.
Taip, teikiame kompleksines paslaugas - konsultuojame neseniai veiklą pradėjusias vykdyti įmones visais aplinkosaugos klausimais, atliekame auditą, remiantis audito išvadomis, kuriame optimalią aplinkosauginę sistemą įmonėje, tvarkome veiklos metu susidarančias atliekas.
Mūsų įmonei yra išduotas Taršos leidimas Nr. TL-K.5-45/2019, Pavojingų atliekų tvarkymo licencija Nr. 001017, bei patvirtinta registracija Atliekų tvarkytojų valstybiniame registre. Visos atliekos tvarkomos griežtai laikantis LR ir ES keliamų reikalvimų. Esame skaidrus verslas - esant poreikiui supažindiname klientą su visu atliekos tvarkymo procesu nuo surinkimo iki galutinio sutvarkymo.
Atliekos pavojingumą lemia Europos Komisijos Reglamento Nr. 1357/2014 priede numatytos savybės. Jei gamyboje naudojamos cheminės medžiagos turėjo bent vieną iš numatytų pavojingųjų savybių savo sudėtyje, tikėtina, kad atliekos bus priskiramos pavojingoms, tačiau visuomet rekomenduojame atlikti išsamius atliekų laboratorinius tyrimus, siekiant nustatyti jų sudėti bei priskirti tinkamai atliekų grupei.
Priklausomai nuo atliekų pobūdžio, už vienų atliekų tvarkymą moka atliekų turėtojas, už kitas atliekas atliekų turėtojui sumoka atliekų tvarkytojas. Teigiamą rinkos vertę dažniausiai turi perdirbimui tinkami plastikai, popierius ir kartonas, metalai, automobiliniai akumuliatoriai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums komercinį pasiūlymą atliekų supirkimui!
Atliekas rūšiuoti būtina, ir geriausiai tą daryti atliekų susidarymo vietoje. Nepriklausomai nuo to, ar tai pavojingos, ar nepavojingos atliekos, rūšiuotų atliekų tvarkymas visuomet bus pigesnis nei nerūšiuotų atliekų. Be to, rūšiuodami atliekas atskiriame perdirbti ar antrą kartą panaudoti galimas atliekas, taip sumažindami į sąvartynus patenkančių atliekų kiekį bei CO2 emisijas į aplinką.

Kodėl mes?

Mes užtikriname, kad Jūsų atliekos bus sutvarkomos tinkamai, greitai, nesukeliant rūpesčių Jums. Visuomet tikimės pasiūlyti geriausią teikiamų paslaugų kainą rinkoje!

Susisiekite su mumis

Sandėlių g. 9, Kaunas LT-45190

Sekite mus socialinėje medijoje:

Facebook
Twitter
LinkedIn